Dim-sum po poznańsku

To dla większości z Was pewnie żadna nowość bo Para Bar jest od dawna znany w Poznaniu. Ale my dopiero do niego trafiliśmy i nie wypada nam nic o nich nie napisać. Może nie dla Was, ale dla gości spoza naszego miasta, a może ktoś jeszcze z miejscowych tutaj nie był i my go przekonamy? Kto wie w każdym razie zapraszamy na pierożki dim-sum.

ParaBar to taka lokalna sieciówka z pierożkami dim-sum. Sieciówka bo ma już 3 lokale:

  • Rataje ul. Katowicka 67C
  • Centrum ul. Kościuszki 70
  • Piątkowo os. Bolesława Śmiałego 3

My skorzystaliśmy z lokalu na poznańskiej Polance mieszczącej się na Ratajach. Pośrodku nowszych bloków w towarzystwie suhi baru, burgerowni i włoskich smaków mieści się jeden z para barów. Sam lokal nie przyciągnie na pewno nikogo na dłuższe biesiadowanie. Wystrój typowo barowy i naprawdę nie ma tutaj nic ciekawego w tym temacie. Za to są najważniejsze pierożki.

Zamówiliśmy 3 rodzaje, żeby zorientować się z czym mamy do czynienia.

Szczerze mówiąc to nie będziemy wam nic więcej pisać. Powiemy tylko, że był to nasz pierwszy i na milion % nie ostatni wypad do Para Bar. Ciasto jest bardzo delikatne, farsze fantastyczne, a doznania smakowe… aż mi ślinka cieknie jak to piszę.

Każdy ma swój ulubiony smak. I trudno tutaj cokolwiek polecać czy odradzać. Trzeba koniecznie wpaść i samemu sprawdzić.

Dajcie koniecznie znać, które Wam najbardziej smakują. A może znacie inny lokal z potrawami dim sum? My mamy jeden na liście i jak tylko go przetestujemy to damy znać 😀


Gdzie?

ul. Katowicka 67C

Poznań – Rataje

Sprawdź stronę: Para Bar


Oceń miejsce i kliknij “SUBMIT”

Czystość
0
Klimat miejsca
0
Obsługa
0
Wystrój
0
Walory smakowe
0
Średnia
 yasr-loader

Dodaj komentarz